SybirPunk – Pełna akcji książka w ponurym świecie

Brudny i przesiąknięty rządzą pieniądza świat, w którym zło znalazło swoją Mekkę. To właśnie w takim klimacie autor postanowił osadzić powieść “SybirPunk“.

Niezwykła powieść wykreowana przez Michała Gołkowskiego to podróż przez futurystyczną Rosję, w której przenikają się hakerstwo, korporacje i wszędobylska żądza pieniądza.

Jeżeli poszukujesz książki, która zabierze cię w pełną brudnych interesów i brudnego, dusznego klimatu z wszędobylskim węglowym pyłem, to jest to pozycja dla Ciebie.

SybirPunk – futurystyczna powieść pełna akcji

SybirPunk” to prawdziwy biały kruk wśród polskiej literatury science-fiction (https://www.taniaksiazka.pl/sybirpunk-vol-1-michal-golkowski-p-1349829.html). Autor, znany z tego, że udowadniał czytelnikom w przeszłości swój potencjał, teraz wspiął się na wyżyny literackie.

Zaserwowana przez niego powieść nadaje pewnego rodzaju powiew świeżości gatunkowi.

Bogata wyobraźnia, którą dysponuje Michał Gołkowski, znajduje przełożenie w książce “SybirPunk”, która zabiera czytelnika w niesamowitą podróż po brudnym, cybernetycznym świecie, gdzie wszelkie reguły ustala pieniądz.

Głównym bohaterem książki, z którym przyjdzie podróżować nam po tym pełnym zła świecie, jest Chudy – a konkretnie Sasza Hudovec_74.

Człowiek od brudnej roboty, którego zadanie polega na egzekwowaniu należności od niekoniecznie uczciwych biznesmenów. Tym razem jednak robota, jaką ma do wykonania Chudy to gra o wysoką stawkę.

Karkołomna przygoda w świecie bezprawia

Podczas lektury “SybirPunk” można w dość wyraźny sposób dostrzec, jak dobrze autor buduje całe fabularne tło, w którym toczy się akcja. Dzięki bogatemu przedstawieniu świata pogrążonej w chaosie futurystycznej Federacji Rosyjskiej odbiór książki staje się bardziej namacalny.

Książka Michała Gołkowskiego to nie tylko świetny klimat, ale także wysokiej jakości styl pisania, który pozwala czytelnikowi wsiąknąć w lekturę, która z każdą przewróconą stroną pochłania coraz bardziej.

Świetnie skonstruowana i poprowadzona fabuła to niewątpliwie główny atut książki “SybirPunk”. Autorowi udało się utrzymać klimat do ostatniej strony.

Głównymi zaletami powieści są:

  • klimatyczny świat
  • dobra konstrukcja fabularna
  • innowacyjność.

Książka, która została pozytywnie przyjęta przez środowisko literackie, dzięki swojemu świeżemu spojrzeniu na gatunek, w rezultacie daje czytelnikowi sporą porcję rozrywki.

“SybirPunk” wciąga odbiorcę w wykreowany świat, który nie wypuszcza go do momentu, aż ten nie przewróci ostatniej strony. Bez wątpienia powieść ta jest jednym z jaśniejszych punktów gatunku science-fiction na rodzimym rynku.

Coffee obraz autorstwa freepik - www.freepik.com